Патрон із датчиком руху для автоматичного включення освітлення
Вмикач BM 113A призначений для автоматичного увімкнення освітлення в приміщенні за датчиком руху. Ідеально підходить для освітлення у під'їзді та інших житлових приміщеннях. Встановивши в під'їзді цей автоматичний вмикач з датчиком руху, Ви назавжди забудете про темряву на сходовому майданчику. При появі людини він автоматично увімкне освітлення і через деякий час відключить.
Даний пристрій дозволить заощаджувати електрику, оскільки лампочка в під'їзді вже не працюватиме всю ніч, а тільки коли проходить людина. Це і зручність та розумна економія!
Характеристики:
- Харчування: 220 В;
- час включеного стану: від 5 с до 5 хв;
- максимальна потужність лампи: до 100 Вт;
- дальність спрацьовування: від 3 до 8 метрів;
- патрон під лампу з цоколем: Е27;
- Вбудований датчик освітленості. Вдень, коли достатньо світла, вмикач не працюватиме.
- режим виходу: індукційний (симістор).
| Производитель | AvitoTECH |
| Модель | BM113A |
| Тип аксессуара | Патрон, Датчик движения |
| Питание | 220 Вольт |
1 review for Патрон із датчиком руху для автоматичного включення освітлення
На весь асортимент товару на нашому сайті ми надаємо 14-денну гарантію. Ми зобов'язуємось надати товар у повному робочому стані.
Протягом 14 днів з моменту отримання, Ви можете провести його тестування, налаштування тощо.
Якщо товар не підійшов, Ви гарантовано можете повернути товар протягом зазначеного терміну та отримати гроші назад або обміняти його на будь-який товар на нашому сайті,
при цьому:
- У випадку, якщо товар виявився не робочим або має дефекти, які не дозволяють виконувати його головну функцію, ми повернемо гроші або замінимо товар і сплатимо вартість доставки.
- Якщо товар у робочому стані, але просто не підійшов. ми повернемо Вам гроші чи замінимо товар на інший. У цьому випадку доставку оплачує покупець.
Повернення коштів здійснюється на банківську картку покупця (Приватбанк).

Очень удобно, т.к. экономит электроэнергию и в то же время, есть подсветка в коридоре, когда это необходимо. Кстати, что очень удобно, чудо девайс не реагирует на движение, если на улице светло. Соседи этажем выше заинтереосвались, наверное и себе такой приобретут. Вещица действительно нужная.